Doprava zdarma nad 49 € 

Krabička škoricovo-slivková mňamka a sviečka

7 €
Na sklade
ks

Unikátna kombinácia prírodných produktov. Naša medová mňamka so škoricou a slivkami a sviečka z včelieho vosku sú ideálnou kombináciou našich domácich prírodných produktov, ktoré vás potešia svojou kvalitou a jedinečnosťou. viac

Výrobca: CERA MEL s.r.o.

Krabička škoricovo-slivková mňamka a sviečka - jeden darček, dva zmyslové zážitky! Predstavujeme Vám darčekovú krabičku, v ktorej sa skrýva neobyčajná kombinácia tradičnej remeselnej práce a jedinečnej chuti. Dva produkty, ktoré vytvárajú dokonalý harmónický zážitok.

Vo vnútri krabičky nájdete našu ručne odlievanú sviečku zo 100% včelieho vosku, ktorá zanecháva pri horení príjemnú a jemnú vôňu. Jej plameň prinesie do vašej domácnosti teplú atmosféru a prírodný kúsok našej rodinnej tradície. Druhou súčasťou je naša vlastná škoricovo-slivková mňamka. Ide o náš krémový repkový med, ktorý je jedinečný svojou konzistenciou a jemnou chuťou. K nemu sme pridali štipku škorice a sušené slivky, ktoré spolu vytvárajú nezameniteľnú chuťovú kombináciu.

Neberte to len ako darček - je to skôr pozvánka na cestu do sveta chutí a vôní, ktoré nám ponúka príroda a naše remeslo.

OBSAH BALÍČKA:

Medová mňamka škoricovo-slivková 120g 

Sviečka zo včelieho vosku 7g

OSOBNÉ VENOVANIE:

Ak si prajete, aby sme do balíčka pridali osobné venovanie, text venovania napíšte do poznámky k objednávke v kroku č.4 (Súhrn) pri dokončovaní vašej objednávky.