Krabička škoricovo-slivková mňamka a sviečka
Unikátna kombinácia prírodných produktov. Naša medová mňamka so škoricou a slivkami a sviečka z včelieho vosku sú ideálnou kombináciou našich domácich prírodných produktov, ktoré vás potešia svojou kvalitou a jedinečnosťou. viac
Krabička škoricovo-slivková mňamka a sviečka - jeden darček, dva zmyslové zážitky! Predstavujeme Vám darčekovú krabičku, v ktorej sa skrýva neobyčajná kombinácia tradičnej remeselnej práce a jedinečnej chuti. Dva produkty, ktoré vytvárajú dokonalý harmónický zážitok.
Vo vnútri krabičky nájdete našu ručne odlievanú sviečku zo 100% včelieho vosku, ktorá zanecháva pri horení príjemnú a jemnú vôňu. Jej plameň prinesie do vašej domácnosti teplú atmosféru a prírodný kúsok našej rodinnej tradície. Druhou súčasťou je naša vlastná škoricovo-slivková mňamka. Ide o náš krémový repkový med, ktorý je jedinečný svojou konzistenciou a jemnou chuťou. K nemu sme pridali štipku škorice a sušené slivky, ktoré spolu vytvárajú nezameniteľnú chuťovú kombináciu.
Neberte to len ako darček - je to skôr pozvánka na cestu do sveta chutí a vôní, ktoré nám ponúka príroda a naše remeslo.
OBSAH BALÍČKA: Medová mňamka škoricovo-slivková 120g (zloženie: med 88% sušené slivky (slivky, konzervant: sorban draselný) 10 %, škorica 2%), sviečka zo včelieho vosku 7g