Doprava zdarma nad 49 € 

Krabička zázvorová mňamka a sviečka

7 €
Na sklade
ks

Unikátna kombinácia prírodných produktov. Naša medová mňamka so zázvorom a sviečka z včelieho vosku sú ideálnou kombináciou našich domácich prírodných produktov, ktoré vás potešia svojou kvalitou a jedinečnosťou. viac

Výrobca: CERA MEL s.r.o.

Medová mňamka so zázvorom je náš úžasný pastovaný repkový med, do ktorého sme pridali zázvor, vďaka ktorému je med príjemne pikantný. Zázvorová mňamka je skvelým spoločníkom pri chladnom počasí, keď potrebujete zahriať telo a dušu, ale aj v teplejších mesiacoch, keď si chcete vychutnať nádhernú kombináciu sladkého medu a pikantného zázvoru v medovo-zázvorovej limonáde. 

Naše sviečky sú ručne vyrábané zo 100% prírodného včelieho vosku, ktorý má prirodzenú zlatohnedú farbu a nádhernú medovú vôňu. Keď ho zapálite, uvoľňuje príjemnú, jemnú vôňu, ktorá naplní váš domov pohodou a harmóniou.

Tento darčekový set je skvelým spôsobom, ako si vychutnať výnimočné výrobky z nášho rodinného včelárstva alebo ho môžete darovať niekomu, koho chcete obdarovať nečím jedinečným a prírodným.

OBSAH BALÍČKA:

Medová mňamka zázvor 120g 

Sviečka zo včelieho vosku 7g

OSOBNÉ VENOVANIE:

Ak si prajete, aby sme do balíčka pridali osobné venovanie, text venovania napíšte do poznámky k objednávke v kroku č.4 (Súhrn) pri dokončovaní vašej objednávky.

FAQ/návod

Jarda