Doprava zdarma nad 49 € 

Medové škoricové keksíky

4 €
Na sklade
ks

Naše medové škoricové keksíky sú viac ako len obyčajné sušienky. Sú to domáce keksíky z nášho domáceho medu a voňavej škorice. Každý jeden kúsok je pečený s láskou a starostlivosťou, aby ste mohli vychutnať každé sústo a moment oddychu. viac

Výrobca: CERA MEL s.r.o.

Pri výrobe našich medových škoricových keksíkov používame len najkvalitnejšie suroviny. Med nie je len obyčajný, je to med priamo od našich včiel a je plný zdravých vecí a neodolateľnej sladkosti. Škorica? Tá je nádherná vo vôni, silná vo chuti a udivujúco bohatá na antioxidanty. Naše keksíky sú pečené s láskou a starostlivosťou. Sú krásne krehké, s pravou a autentickou chuťou medu a škorice, ktorá je jednoducho nezabudnuteľná. Naše medové škoricové keksíky sú tiež skvelé pre vaše zdravie, takže môžete si vychutnať každý kúsok bez výčitiek.

Nechajte sa uniesť nádhernou a čarovnou chuťou našich medových škoricových keksíkov - pretože nie je nič lepšie, ako dopriať malé radostami života!

NÁŠ TIP:

Sú ideálnym riešením ako rýchla mňamka pre seba alebo vaše deti, sladkosť ku káve alebo čaju alebo keď potrebujete niečo sladké na cestách.

VÁHA:

100g

ZLOŽENIE:

múka (pšeničná), maslo, med, trstinový cukor, vajce, škorica

Custom tab 1

Jarda

Parametre

Hmotnosť 100 g