Nechajte sa uniesť do Provensálska. Toto prírodné mydlo vyrobené vo Francúzsku kombinuje tymiánový med so slnečnou vôňou levandule. viac >>
Výrobca: CERA MEL s.r.o.. Kód produktu: P00109

3,50 € s DPH

ks

Tymiánový med je liečivý prostriedok par excellence, známy svojimi dermatologickými vlastnosťami. Je antiseptický, tonizujúci s antioxidačnými účinkami. Levanduľa je známa svojimi relaxačnými a upokojujúcimi vlastnosťami. Jemná a krémová vôňa tohto mydla si vás určite získa. 

Všetky komponenty sú starostlivo vybrané; používame prírodný rastlinný základ. Mydlové hobliny používané pri našej výrobe pochádzajú z paliem z trvalo udržateľne obhospodarovaných lesov.

Návod na použitie:
Naneste na vlhkú pokožku, napeňte a potom ju dôkladne opláchnite čistou vodou. V prípade kontaktu s očami je potrebné ich dôkladne vypláchnuť čistou vodou.

Hmotnosť: 100g

Zloženie:

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Levandula Hybrida (Lavandin Essential Oil), Glycerin, Palm Kernel Acid, Sodium Chloride, Sorbitol, Mel (Honey), Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, CI77007 (Ultramarine Violet), D-Limonene, Geraniol, Linalool

Kontaktujte nás!