Toto rastlinné mydlo s medom a propolisom vás osloví antibakteriálnymi vlastnosťami propolisu, ale aj sviežou vôňou verbeny. viac >>
Výrobca: CERA MEL s.r.o.. Kód produktu: P00165

3,50 € s DPH

ks

Tymiánový med je liečivý prostriedok par excellence, známy svojimi dermatologickými vlastnosťami. Je antiseptický, tonizujúci s antioxidačnými účinkami.

Propolis pôsobí ako skutočný obranný štít a účinne ošetruje poškodenú pokožku. Má antibakteriálne, protizápalové a regeneračné vlastnosti.

Verbena, známa svojimi zmäkčujúcimi vlastnosťami, prináša pokožke osviežujúci dotyk. 

Všetky komponenty sú starostlivo vybrané; používame prírodný rastlinný základ. Mydlové hobliny používané pri našej výrobe pochádzajú z paliem z trvalo udržateľne obhospodarovaných lesov.

Návod na použitie:
Naneste na vlhkú pokožku, napeňte a potom ju dôkladne opláchnite čistou vodou. V prípade kontaktu s očami je potrebné ich dôkladne vypláchnuť čistou vodou.

Hmotnosť: 100g

Zloženie: Sodium Palmate – Sodium Palm Kernelate – Aqua (Water) – Parfum (Fragrance) – Glycerin - Palm Kernel Acid – Sodium Chloride – Sorbitol – Mel (Honey) - Tetrasodium EDTA – Tetrasodium Etidronate – Propolis Cera Extract - Ethylic Alcohol - CI 77491 (Iron Oxid)

Kontaktujte nás!