Doprava zdarma nad 49 € 

Peľ - Hmotnosť: 230 g

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(6)Počet hviezdičiek je 5 z 5
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

10 €
Na sklade
ks

Peľ je holistický pomocník pre zdravie, ktorého obsah bielkovín nemá medzi produktami živočíšneho pôvodu konkurenciu. Tento vzácny zdroj aminokyselín, vitamínov, minerálov je tiež silným antioxidantom. Zaraďujeme ho medzi potraviny nazývané “superfood”. viac

Výrobca: CERA MEL s.r.o.

Včelí peľ je nesmierne výživovo complexná potravina. Granulky peľu obsahujú 3-14% mastných kyselín (kyselinu linolovú, linolénovú a arachidonovú), 15-35% uhľohydrátov, množstvo vitamínov (B1, B2, B3, B5, B6, C, karotén, provitamín A, biotín, E a rubín), substancie s antibiotickými účinkami a 2-7% minerálnych látok so stopami mikroelementov (železo, meď, draslík, sodík, horčík, vápnik a kremík). Včelí peľ obsahuje 5-7-krát viac aminokyselín ako hovädzie mäso, vajíčka či syry.

Pomáha pri poruchách súvisiacich s tráviacim traktom, pozitívne pôsobí proti vypadávaniu vlasov a zvýšenej lámavosti nechtov, zlepšuje schopnosť myslieť a je prospešný v boji proti únave a vyčerpaniu.

Pre presný návod na použitie peľu, prosím, kliknite sem.

MIESTO ZBERU:

Peľ máme z úľov umiestnených v oblasti Radošiny.

NÁŠ TIP:

My si peľ radi pridávame na raňajky do müsli, ovsených vločiek alebo iba tak do bieleho jogurtu s trochou medu. Po cvičení dopĺňame bielkoviny dávkou včelieho peľu rozmiešaného v smoothie alebo ovocnej šťave. Na Instagrame je peľ hotová hviezda, inšpirujú nás fotky food stylistov, ktorí peľovým posypom dotiahnu vyobrazené jedlo do vizuálnej dokonalosti.

FAQ/návod

Jarda

Parametre

Hmotnosť 125 g, 230 g