Doprava zdarma nad 49 € 

Propolisový olej 30ml

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(5)Počet hviezdičiek je 5 z 5
9 €
Na sklade
ks

Propolisový olej je nealkoholická verzia propolisovej tinktúry. Odporúčame zopár kvapiek na pitie na posilnenie imunity alebo 2-3 kvapky na suchú ekzematickú pokožku. viac

Výrobca: CERA MEL s.r.o.

Propolis je prírodná látka vytvorená včelami zo živice, vosku a včelích enzýmov, v ktorej sa dá nájsť až 34 liečivých zložiek. Propolis obsahuje 50-60% živíc, 10-12% éterických olejov a asi 5% peľu. Tieto látky majú na ľudský organizmus veľmi priaznivé účinky. Široké spektrum uhľovodíkov, terpenoidov, mastných kyselín, vitamínov a ostatných organických látok zastupuje bohaté spoločenstvo, ktoré sa inde v prírode nevyskytuje.

Propolis vo forme propolisového oleja je vhodný najmä pre deti ak nechcete používať propolis vo forme propolisovej tinktúry, ktorá je v alkohole. Čo sa týka využitia propolisového oleja, je vhodný na všetko rovnako ako propolisová tinktúra, ktorej návod nájdete tu. Detičkám z našej rodiny podávame propolisový olej najmä na posilnenie imunity a to 5 kvapiek na piškóte. 

Náš propolis je čistým včelím produktom, ktorý neobsahuje žiadne rozpúšťadlá, či chemické prímesi.

ZLOŽENIE:

Slnečnicový olej, propolis.

UPOZORNENIE: 

Propolis môže vyvolať alergickú reakciu. Ak sa vyskytne svrbenie alebo opuch úst alebo hrdla prestaňte používať a konzultujte so svojim lekárom.

Alergiu na propopolis zistíte natretím zápästia na dlani. Pokiaľ do 24 hodín koža nezčervená, môžete propolis používať.