Doprava zdarma nad 49 € 

Škorica a jablko

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(4)Počet hviezdičiek je 5 z 5
6 €
Na sklade
ks

V našom ovocnom čaji nájdete delikátnu kombináciu jablka a škorice, ktorá naštartuje váš metabolizmus. Výborne padne vhod aj pred spaním lebo neobsahuje kofeín a s 1 lyžičkou lesného medu alebo medu so škoricou ho chutne osladíte. viac

Výrobca: CERA MEL s.r.o.

ČO JE ŠPECIÁLNE NA TOMTO ČAJI?

Používame iba najkvalitnejší celolistový čaj, kúsky ovocia a kvetov, a nie čajový prach, ktorý sa nachádza v bežných čajových vreckách. Celé listy sú najlepšie.

Náš čaj je balený vo vreckách z bio odbúrateľného materiálu, ktorý nezaťažuje životné prostredie a v prírode sa rozkladá rýchlejšie ako bežný filtračný papier. Priestranné a priehľadné pyramídové vrecká nechávajú jednotlivým zložkám čaju priestor na rozvinutie pravej chuti a arómy. A to najlepšie je, že pyramídové vrecká sú v obale, ktorý môžete opakovane napevno uzatvárať pre dokonalejšie uskladnenie a zachovanie arómy.

AKO HO MÁME RADI MY:

Jednu čajovú pyramídku na osobu zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 5 - 8 minút. Neponáhľajte sa, len oddychujte a sledujte, ako sa obsah vrecka víri a uvoľňuje svoju úžasnú arómu.

NÁŠ TIP:

Pre ešte lepšiu chuť si do nie úplne horúceho čaju pridajte lesný med alebo med so škoricou. Určite viete, že med pri vysokej teplote stráca svoje liečivé účinky. Ak si nie ste istí, či je čaj už dostatočne vlažný a pripravený na med, dajte si jednu lyžičku medu priamo do úst, vychutnajte si jeho úžasnú chuť a druhú si pridajte do čaju.

HMOTNOSŤ:

60 g (15 x 4 g)

BALENIE:

Čaj je balený v kvalitných pyramídových vrecúškach v obale, ktorý sa dá zas a znova uzatvárať.

ZLOŽENIE:

Jablká (min. 33 %), ibištek, šípky, pomarančová kôra, škorica (min. 2 %), aróma

ČAS LÚHOVANIA:

5 – 8 min.

FAQ/návod

Jarda

Parametre

Hmotnosť 60 g