Doprava zdarma nad 49 € 

Soplík a kašel'

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(4)Počet hviezdičiek je 4 z 5
6 €
Na sklade
ks

Tento čaj je bylinková posila proti prechladnutiu. Chuť byliniek v tomto čaji skvelo doplníte s lyžičkou lipového medu alebo medu so zázvorom. viac

Výrobca: CERA MEL s.r.o.

ČO JE ŠPECIÁLNE NA TOMTO ČAJI?

Používame iba najkvalitnejší celolistový čaj, kúsky ovocia a kvetov, a nie čajový prach, ktorý sa nachádza v bežných čajových vreckách. Celé listy sú najlepšie.

Náš čaj je balený vo vreckách z bio odbúrateľného materiálu, ktorý nezaťažuje životné prostredie a v prírode sa rozkladá rýchlejšie ako bežný filtračný papier. Priestranné a priehľadné pyramídové vrecká nechávajú jednotlivým zložkám čaju priestor na rozvinutie pravej chuti a arómy. A to najlepšie je, že pyramídové vrecká sú v obale, ktorý môžete opakovane napevno uzatvárať pre dokonalejšie uskladnenie a zachovanie arómy.

AKO HO MÁME RADI MY:

Jednu čajovú pyramídku na osobu zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 8 - 10 minút. Neponáhľajte sa, len oddychujte a sledujte, ako sa obsah vrecka víri a uvoľňuje svoju úžasnú arómu.

NÁŠ TIP:

Pre ešte lepšiu chuť si do nie úplne horúceho čaju pridajte lipový med alebo med so zázvorom. Určite viete, že med pri vysokej teplote stráca svoje liečivé účinky. Ak si nie ste istí či je čaj už dostatočne vlažný a pripravený na med, dajte si jednu lyžičku medu priamo do úst, vychutnajte si jeho úžasnú chuť a druhú si pridajte do čaju.

HMOTNOSŤ:

33,75 g (15 x 2,25 g)

BALENIE:

Čaj je balený v kvalitných pyramídových vrecúškach v obale, ktorý sa dá zas a znova uzatvárať.

ZLOŽENIE:

Kvety lipy, čiernej bazy, divozelu, echinacei purpurovej, vňať túžobníka a tymiánu

ČAS LÚHOVANIA:

8 – 10 min.

Custom tab 1

Jarda

Parametre

Hmotnosť 33,75 g