Doprava zdarma nad 49 € 

Ústny sprej s propolisom

14 €
Na sklade
ks

Ochranný ústny sprej s prirodzene antibakteriálnym propolisom a manukovým medom z Nového Zélandu. viac

Výrobca: Comvita Ltd.

Ústny sprej Comvita® obsahuje propolis, ktorý vytvárajú včely z prírodnej živice produkovanej stromami ako súčasť ich obranného systému. Včely živicu zbierajú, miešajú s včelím voskom a enzýmami a používajú ju na ochranu úľa. Ústny sprej s propolisom obsahuje celý rad bioflavonoidov. Obsahuje tiež 10 % manukového medu MGO 263+ (UMF™10+). Manukový med získava celosvetové uznanie pre svoje jedinečné vlastnosti.

Aby sa zachovala neporušenosť tohto výrobku, skladujte ho pri teplote nižšej ako 30 °C. Skladujte mimo dosahu malých detí. Zabráňte postriekaniu očí. PRED POUŽITÍM DOBRE PRETREPTE. Nepoužívajte, ak je porušený uzáver škatule.

UPOZORNENIE:

Propolis môže spôsobiť závažné alergické reakcie. Ak sa objaví podráždenie alebo opuch úst alebo hrdla, prestaňte ho používať a poraďte sa s lekárom. Nevhodné pre dojčatá mladšie ako dva roky. Tehotné alebo dojčiace ženy: konzultujte so svojim lekárom.

OBJEM:

20ml

ZLOŽENIE:

glycerín, voda, manukový med MGO 263+ (UMF™10+), propolisový extrakt, olej mäty priepornej, olej badyánu, mentol, alkohol

FAQ/návod

Jarda