Doprava zdarma nad 49 € 

Vysoké HDP šťastia

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5(2)Počet hviezdičiek je 5 z 5
6 €
Na sklade
ks

Voňavý bylinkový čaj s kúskami kvetov, ktorý vám pomôže zlepšiť náladu a pamäť. viac

Výrobca: CERA MEL s.r.o.

ČO JE ŠPECIÁLNE NA TOMTO ČAJI?

Používame iba najkvalitnejší celolistový čaj, kúsky ovocia a kvetov, a nie čajový prach, ktorý sa nachádza v bežných čajových vreckách. Celé listy sú najlepšie.

Náš čaj je balený vo vreckách z bio odbúrateľného materiálu, ktorý nezaťažuje životné prostredie a v prírode sa rozkladá rýchlejšie ako bežný filtračný papier. Priestranné a priehľadné pyramídové vrecká nechávajú jednotlivým zložkám čaju priestor na rozvinutie pravej chuti a arómy. A to najlepšie je, že pyramídové vrecká sú v obale, ktorý môžete opakovane napevno uzatvárať pre dokonalejšie uskladnenie a zachovanie arómy.

AKO HO MÁME RADI MY:

Jednu čajovú pyramídku na osobu zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 15 minút. Neponáhľajte sa, len oddychujte a sledujte, ako sa obsah vrecka víri a uvoľňuje svoju úžasnú arómu.

NÁŠ TIP:

Pre ešte lepšiu chuť si do nie úplne horúceho čaju pridajte medovicový alebo agátový med. Určite viete, že med pri vysokej teplote stráca svoje liečivé účinky. Ak si nie ste istí, či je čaj už dostatočne vlažný a pripravený na med, dajte si jednu lyžičku medu priamo do úst, vychutnajte si jeho úžasnú chuť a druhú si pridajte do čaju.

HMOTNOSŤ:

33,75 g (15 x 2,25 g)

BALENIE:

Čaj je balený v kvalitných pyramídových vrecúškach v obale, ktorý sa dá zas a znova uzatvárať.

ZLOŽENIE:

Vňať medovky, citrónovej trávy, pamajoránu, list rozmarínu, koreň ženšena, plod schizandry, kvet levandule a divozelu

ČAS LÚHOVANIA:

15 min.

Parametery

Hmotnosť 33,75 g